KZN na XXXII Forum Ekonomicznym

Udział Krajowego Zasobu Nieruchomości podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu stanowił ważne źródło promocji instytucji jak również idealne miejsce dla rozreklamowania inicjatywy SIM dzięki której osoby ze zbyt niską zdolnością kredytową na własne M, a jednocześnie z wystarczającymi dochodami, by regularnie opłacać czynsz, zyskają własne lokum. Jest to obecnie coraz bardziej aktualny temat i problem dla Polaków. Udział Krajowego Zasobu Nieruchomości opierał się na 3 głównych aspektach: prezentacyjnym, promocyjnym oraz informacyjno – wspierającym. Naszym celem było dojście z naszymi projektami, planami i inicjatywą SIM do jak największej liczby obywateli, przedsiębiorców oraz specjalistów zainteresowanych bezpośrednio tematem nieruchomości. 

Pracownicy, specjaliści KZN udzielali informacji o m.in. finansowaniu, zaletach przystąpienia do inicjatywy oraz możliwościach wsparcia rządowego.

Krajowy Zasób Nieruchomości w osobie Pana Prezesa – Arkadiusza Urbana, reprezentowany był w poniższych panelach dyskusyjnych:

  • Budownictwo Społeczne szansą dla Polski lokalnej 
  • Rozwój lokalny: finansowanie, społeczność, innowacje 
  • Mieszkania są kluczowe – przystępne cenowo mieszkania bodźcem do rozwoju lokalnego

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem – dziękujemy za liczne wizyty i ciekawe rozmowy.

Język | Language
Skip to content