Forum Ekonomiczne w Karpaczu – byliśmy tam!

Organizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich Forum Ekonomiczne to największa konferencja w Europie Środkowo – Wschodniej. Tegoroczna, trzydziesta pierwsza edycja odbyła się w dniach 6 – 8 września 2022 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu pod hasłem „Europa w obliczu nowych wyzwań”. Podczas Forum Prezes KZN Arkadiusz Urban wziął udział w panelu dyskusyjnym objętym przez nas patronatem, pt: Budownictwo społeczne szansą na własne mieszkanie w czasach kryzysu.

Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe to przykład modelowej współpracy rządu z samorządem.

Program jaki oferujemy jest idealnie skrojony na dzisiejsze, trudne czasy.

Nie budujemy dla zysku ale dla zrealizowania celu, jakim jest poprawa sytuacji mieszkaniowej Polaków.

– podkreślał w trakcie dyskusji Prezes Arkadiusz Urban.

Panel cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród uczestników Forum. Temat społecznego budownictwa mieszkaniowego przyciągnął liczne grono słuchaczy, które rosło z każdą minutą, by w końcowej części nie mieścić wszystkich chętnych.

Forum Ekonomiczne było także świetną okazją do ciekawych rozmów i zacieśniania współpracy pomiędzy rządem i samorządem dla dobra Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych.

Forum Ekonomiczne w Karpaczu to także możliwość udziału w interesujących i wartościowych panelach dyskusyjnych.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i usatysfakcjonowani, że mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia jakim bez wątpienia jest Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Do zobaczenia za rok!

Język | Language
Skip to content